СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Valtava kyberhyökkäys Ukrainan hallintoa vastaan – ”Pelkää ja odota pahinta”

Резюме:Iskun tekijästä ei ole vahvistettua tietoa. Ukrainan valtionhallintoa vastaan on tehty mittava kyberhyökkäys, kertovat maan viranomaiset. Isku ajoittui perjantain vastaiselle yölle, ja sen seurauksena useat valtionhallinnon verkkosivut ovat edelleen alhaalla. Hyökkäyksen kohteita ovat olleet muun muassa Ukrainan valtioneuvoston, ulkoministeriön, hätätilaministeriön ja opetusministeriön sivustot. Maan hallinto on poistanut tilapäisesti käytöstä myös muita sivustojaan iskun leviämisen estämiseksi.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f8c27f76-8cb8-4a82-8073-6dea9388bb52
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 9:40:25
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:14.01.2022 10:21:36
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014