СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tema (newspaper)
Мова:28 (Albanian / shqipe)
Заголовок:

Koment te Do të na “pushtonin” 10 milionë persona: Paralajmërimi i fortë i ekspertit nga Shaqo

Резюме:...Ukraina gjermanet u pritimr lulee duartrokitje dhe te nesermen, ata filluan raprezaljet ne mase, kete e tregojne filmat dokumentare te fillimit te luftes se dyte boterore. Tani duken me trima se kane USA pas shpine. Ngelen duke qare, aq trima jane...
Посилання:https://www.gazetatema.net/2022/01/14/do-te-na-pushtonin-10-milion-persona-paralajmerimi-i-forte-i-ekspertit/#comment-5872337
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 15:18:46
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.01.2022 15:27:21
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014