СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gazeta de Olt
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Rusia face exerciții cu tancuri la granița cu Ucraina

Резюме:Desfășurarea de către Rusia a zeci de mii de trupe în nordul, estul și sudul Ucrainei alimentează temerile la Kiev și capitalele occidentale că Moscova plănuiește un nou atac. „Tobele războiului bat cu putere”, a spus un înalt diplomat american, citat de Reuters.  Analiștii militari occidentali au sugerat că Rusia nu poate menține astfel de trupe […]
Посилання:https://www.gds.ro/politica/international/2022-01-14/rusia-face-exercitii-cu-tancuri-la-granita-cu-ucraina/
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 16:03:18
Автор:
Url коментарів:https://www.gds.ro/politica/international/2022-01-14/rusia-face-exercitii-cu-tancuri-la-granita-cu-ucraina/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):International;Politica;exercitii;Rusia;tancuri;Ucraina
Додано:14.01.2022 16:26:37
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014