СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Politiken
Мова:6 (Danish / dansk)
Заголовок:

Derfor er den russiske gasledning, der går forbi Bornholm, sådan en hovedpine for præsident Biden

Резюме:Joe Bidens aftale med Tysklands Angela Merkel om gasledningen Nord Stream 2 gør både ukrainerne, demokrater og republikanerne vrede på præsident Biden.
Посилання:https://politiken.dk/udland/art8298403/Derfor-er-den-russiske-gasledning-der-g%C3%A5r-forbi-Bornholm-s%C3%A5dan-en-hovedpine-for-pr%C3%A6sident-Biden
google translate:  переклад
Дата публікації:22.07.2021 7:16:44
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Internationalt
Додано:22.07.2021 8:06:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014