СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Der Spiegel
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Ukraine-Konflikt mit Russland: US-Regierung ist »auf jede Eventualität vorbereitet«

Резюме:Der Nationale Sicherheitsberater der Vereinigten Staaten schätzt die Gefahr einer Invasion Russlands in der Ukraine als hoch ein. Die USA seien bereit für den Verhandlungstisch – aber auch für eine Eskalation des Konflikts.
Посилання:https://www.spiegel.de/ausland/ukraine-konflikt-mit-russland-us-regierung-ist-auf-jede-eventualitaet-vorbereitet-a-33535433-98bb-4d2d-a937-88c481e2291a
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 2:27:54
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Ausland
Додано:14.01.2022 3:04:18
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014