СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Канцлерът Шолц за напрежението около Украйна

Резюме:Канцлерът Шолц за напрежението около УкрайнаГерманският канцлер Олаф Шолц не е обезкуражен от липсата на напредък в преговорите с Русия тази седмица и призова за по-нататъшен диалог на фона на засиленото напрежение около Украйна, предаде ДПА, цитирана от БТА. Трябва да се направи всичко заедно, за да се деескалира ситуацията между Русия и Украйна
Посилання:https://www.24chasa.bg/novini/article/10642257
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 7:22:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:14.01.2022 8:31:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014