СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nrc.next
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

‘Het Russische leger zal niet als een brede rode pijl over Oekraïne trekken’

Резюме: Als Rusland Oekraïne aanvalt, zal dat gebeuren met een reeks kleinere acties, voorspelt de voormalige baas van het Amerikaanse leger in Europa. „Poetin kan niet zomaar weglopen.”
Посилання:https://www.nrc.nl/nieuws/2022/01/13/het-russische-leger-zal-niet-als-een-brede-rode-pijl-over-oekraine-trekken-a4079261
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 0:41:16
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Niet te missen
Додано:14.01.2022 12:00:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014