СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Makfax Макфакс
Мова:47 (Macedonian / македонски јазик)
Заголовок:

Хакерски напади во Украина, дипломатијата го претрпе најголемиот удар, Москва негираше вмешаност

Резюме:

Неколку сајтови на Владата на Украина паднаа денеска по хакерскиот напад, изјави владин претставник. „Како резултат на голем хакерски напад, веб-страниците на Министерството за надворешни работи (МСП) и многу други владини тела во моментов се неискористени. Нашите експерти работат напорно за да ги овозможат ИТ-системите“, напиша на Фејсбук портпаролот на украинскиот МСП Олег Николенко. Николенко […]

Текстот Хакерски напади во Украина, дипломатијата го претрпе најголемиот удар, Москва негираше вмешаност е превземен од МАКФАКС.

Посилання:https://makfax.com.mk/svet/evropa/хакерски-напади-во-украина-дипломати/
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 12:39:04
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа;Свет
Додано:14.01.2022 13:26:43




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014