СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tanjug News Agency
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

SERGEJ LAVROV: BAZE NATO NA AZOVSKOM MORU - JOŠ JEDNA CRVENA LINIJA

Резюме:

14.January.2022 12:28
MOSKVA - Ministar spoljnih poslova Ruske Federacije Sergej Larov izjavio je danas da je za Moskvu neprihvatljivo da se na ruskim granicama pojavi NATO.
Lavrov je na godišnjoj pres konferenciji, komentarišući mogućnost ulaska Ukrajine u NATO, istakao da Rusija kategorički ne prihvata pojavu Alijanse na svojim granicama, posebno imajući u vidu kurs ukrajinskog rukovodstva, prenosi RIA Novosti.
Посилання:http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=710865
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 12:28:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Svet
Додано:14.01.2022 13:45:02
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014