СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

JAV ir Rusijos ginčas: diplomatija – be rezultatų, karo rizika nemažėja

Резюме: JAV ir Rusijos ginčas: diplomatija – be rezultatų, karo rizika nemažėja
JAV ir Rusijos strateginių derybų pusmaratonis šią savaitę prasidėjo gana optimistiškai, džiaugiantis vien to, kad kalbamasi. Bet baigiasi jis atvirais abiejų pusių pripažinimais, kad į priekį taip ir nepajudėta. Užsienio šalių analitikai 15min tvirtino, kad didelio karinio konflikto Ukrainoje grėsmė išlieka didelė, o išmanevruoti jau bus nelengva.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/jav-ir-rusijos-gincas-diplomatija-be-rezultatu-karo-rizika-nemazeja-57-1628008?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 14:02:17
Автор:Ana Daukševič, Gintaras Radauskas
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Užsienis
Додано:14.01.2022 14:18:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014