СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Столтенберг: Решението Украйна и Грузия да влязат в НАТО вече е взето

Резюме:Столтенберг: Решението Украйна и Грузия да влязат в НАТО вече е взетоАлиансът вече е взел решение Украйна и Грузия да станат членове на блока, съобщи генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг. В интервю за италианския вестник „Ла Република“ той заяви, че решението е било взето през 2008 г. по време на среща на върха на държавите от НАТО. Ръководителят на НАТО обаче отбеляза
Посилання:https://www.24chasa.bg/novini/article/10646018
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 14:17:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:14.01.2022 14:27:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014