СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Salzburger Nachrichten
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Last Christmas in Kiew: In der Ukraine üben Zivilisten für den Krieg

Резюме:Die Hauptstadt der Ukraine verbirgt ihre Zukunftsängste angesichts des russischen Truppenaufmarschs an der Grenze hinter einer Festtagskulisse. Doch die Ruhe täuscht. Tausende üben schon den Häuserkampf gegen die russische Armee.
Посилання:https://www.sn.at/politik/weltpolitik/last-christmas-in-kiew-in-der-ukraine-ueben-zivilisten-fuer-den-krieg-115477051
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 16:15:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):News;Politik;Weltpolitik
Додано:14.01.2022 16:24:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014