СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

M.Galeotti apie JAV ir Rusijos derybas: amerikiečiai atvyko nepasiruošę

Резюме: M.Galeotti apie JAV ir Rusijos derybas: amerikiečiai atvyko nepasiruošę
Rusijos diplomatai apie aklagatvį po derybų su amerikiečiais kalba dėl to, kad JAV pareigūnai, jų manymu, nepagarbiai neišklausė Maskvos pasiūlymų – net jei jie nerealistiški, interviu 15min teigė analitikas, Londono universiteto koledžo Slavų ir Rytų Europos studijų centro ekspertas Markas Galeotti. Jis pripažįsta, kad konflikto Ukrainoje paūmėjimas jau įmanomas, bet nemano, jog kariniai veiksmai būtų plataus masto.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/m-galeotti-apie-jav-ir-rusijos-derybas-amerikieciai-atvyko-nepasiruose-57-1628152?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 16:56:37
Автор:Gintaras Radauskas
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Užsienis
Додано:14.01.2022 17:18:40
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014