СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

CNN: Venäjä valmistautuu operaatioon oikeuttaakseen hyökkäyksen Ukrainaan

Резюме:Yhdysvaltalaislähteiden mukaan Venäjä pyrkii lavastamaan hyökkäyksen Ukrainassa. Venäjä valmistelee lavastettua hyökkäystä Itä-Ukrainaan, kirjoittaa CNN. Yhdysvaltalaismedia kirjoittaa, että Venäjä yrittää tällä tavoin luoda itselleen oikeutusta hyökätä Ukrainaan. Lähteekseen CNN ilmoittaa yhdysvaltalaisvirkamiehen. Tänään perjantaina esitetty väite toistaa Ukrainan puolustusministeriön antamaa lausuntoa, jonka mukaan Venäjän erikoisjoukot valmistelevat provokaatioita Venäjän joukkoja vastaan ​​pyrkimyksenään lavastaa Ukraina hyökkääväksi osapuoleksi.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/2acc0e38-c94a-4ca1-bf53-7853f8369d04
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 18:20:48
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:14.01.2022 19:19:26
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014