СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Explozie de cazuri de Covid în Moldova. Ministerul Sănătății raportează 11 decese

Резюме:Alte 1858 de cazuri noi de infectare cu COVID-19 au fost confirmate vineri, 14 ianuarie, în R. Moldova, dintre care 197 de cazuri în regiunea transnistreană. Din numărul total de cazuri, 52 sunt asociate cu contact în afara țării: 12-România, 6-Marea Britanie, 6-Ucraina, 5-Germania, 4-Italia, 3-Rusia, 3-Egipt, 3-Bulgaria, 2-Turcia, 2-Franța, 2-Portugalia, 1-Cehia, 1-Irlanda, 1-Emiratele Arabe […]
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/12661299
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 21:50:26
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.01.2022 20:17:59
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014