СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

ES perspėja Rusiją dėl „tvirto“ atsako, gilėjant krizei dėl Ukrainos

Резюме: ES perspėja Rusiją dėl „tvirto“ atsako, gilėjant krizei dėl Ukrainos
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai penktadienį perspėjo Rusiją dėl „tvirto“ atsako į bet kokius karinius veiksmus prieš Ukrainą, didžiulei kibernetinei atakai prieš šią šalį padidinus nuogąstavimus, kad Maskva gali ruoštis invazijai į savo kaimynę.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/es-perspeja-rusija-del-tvirto-atsako-gilejant-krizei-del-ukrainos-57-1628260?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 20:20:29
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Užsienis
Додано:14.01.2022 21:18:04
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014