СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈА СРБИЈЕ
Мова:31770 (Serbian / srpski)
Заголовок:

Епилог дијалога Русије и Запада – они који разговарају не пуцају, али ескалација није искључена

Резюме: У три европска града се претходна три дана разговарало о украјинској кризи и европској безбедности. Сати разговора Русије и Запада, у напетој дипломатској недељи, довели су само до додатних упозорења - могућа ескалација није искључена. Ипак, закључак је да они који разговарају не пуцају, а дијалог је оцењен као прва рунда, уз потребу да обе стране, остану за столом. Епилог дијалога Русије и Запада – они који разговарају не пуцају, али ескалација није искључена
Посилання:http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/svet/4665987/rusija-zapad-sad-pregovori-ukrajina.html
google translate:  переклад
Дата публікації:14.01.2022 21:01:59
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:14.01.2022 21:44:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014